KADEŘNICKÉ MANIFESTO

Vážení kadeřníci a majitelé kadeřnických salonů,

moc nás těší, že jste zavítali na tuto stránku a že vás zaujala naše společná iniciativa #zasespolu.

Každý z vás je pro své klienty nejen talentovaným umělcem, ale také přítelem i poradcem. Zároveň jste také podnikatelé, kteří ke své práci potřebují především důvěru svých klientů. Jeden bez druhého prostě nemůžeme fungovat. Rok 2020 částečně pozměnil vnímání nás všech, co očekáváme od míst, které pravidelně navštěvujeme, abychom se v nich cítili dobře a především bez obav. At´už se jedná například o restaurace, fitness centra či kadeřnické salony, pocit bezpečí spojený s dodržováním vysokých hygienických standardů se stává novým důležitým kritériem budujícím důvěru a loajalitu zákazníků a také podporujícím jejich chuť se k vám znovu vracet.

Iniciativou #zasespolu jsme vynaložili velké úsilí, aby zákazníci vnímali kadeřnické salony jako bezpečné místo. Pro klidný návrat klientů ke svým kadeřníkům děláme maximum a chceme o to samé poprosit i vás.

Následujte doporučení v Kadeřnickém Manifestu, sdílejte kampaň #zasespolu, označte kampaní svůj salon a dejte svým klientům najevo, že vám na nich a jejich zdraví záleží. Ať jsme brzy a tentokrát i dlouhodobě #zasespolu.

Podívejte se, jaká jsou pravidla Kadeřnického manifesta - klikněte na každé z nich nebo si ho rovnou stáhněte. NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zapojte se do POČÍTACÍ VÝZVY CPK a uvidíte, že získat základní ukazatele o svém podnikání není zas tak složité! Že nemáte počítačový program? Nevadí! Půjdeme na to velmi jednoduše! Tento nápad se totiž zrodil na společném streamu s vámi - kadeřníky a je navržený tak, aby se mohl zúčastnit každý, kdo má zájem začít pracovat s čísly.

Jednou z formou pomoci uprchlíkům z Ukrajiny může být nabídnutí pracovního místa. Mezi uprchlíky jsou hlavně ženy, pro které je na prvním místě starost o děti a střechu nad hlavou. Přesto některé už nyní hledají práci. Níže přinášíme důležité informace pro zaměstnavatele z řad kadeřnických salonů z oficiálních stránek MPSV.

Čtete si recenze uživatelů, když si chcete koupit nový fén nebo strojek? Ano? Pak věřte, že to tak dělá většina lidí, která se potřebuje ujistit o svém rozhodnutí. A pro zákazníky, kteří hodlají svěřit své vlasy do rukou nového kadeřníka to platí dvojnásob. Jak zjistit jestli váš salon platí za skvělé místo relaxace nebo je vyhlášený úžasnými...