KADEŘNICKÉ MANIFESTO

Vážení kadeřníci a majitelé kadeřnických salonů,

moc nás těší, že jste zavítali na tuto stránku a že vás zaujala naše společná iniciativa #zasespolu.

Každý z vás je pro své klienty nejen talentovaným umělcem, ale také přítelem i poradcem. Zároveň jste také podnikatelé, kteří ke své práci potřebují především důvěru svých klientů. Jeden bez druhého prostě nemůžeme fungovat. Rok 2020 částečně pozměnil vnímání nás všech, co očekáváme od míst, které pravidelně navštěvujeme, abychom se v nich cítili dobře a především bez obav. At´už se jedná například o restaurace, fitness centra či kadeřnické salony, pocit bezpečí spojený s dodržováním vysokých hygienických standardů se stává novým důležitým kritériem budujícím důvěru a loajalitu zákazníků a také podporujícím jejich chuť se k vám znovu vracet.

Iniciativou #zasespolu jsme vynaložili velké úsilí, aby zákazníci vnímali kadeřnické salony jako bezpečné místo. Pro klidný návrat klientů ke svým kadeřníkům děláme maximum a chceme o to samé poprosit i vás.

Následujte doporučení v Kadeřnickém Manifestu, sdílejte kampaň #zasespolu, označte kampaní svůj salon a dejte svým klientům najevo, že vám na nich a jejich zdraví záleží. Ať jsme brzy a tentokrát i dlouhodobě #zasespolu.

Podívejte se, jaká jsou pravidla Kadeřnického manifesta - klikněte na každé z nich nebo si ho rovnou stáhněte. NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Od čtvrtka 30. září 2021 platí opatření 14601/2021 pro obchody a služby, které jen prodlužuje stávající opatření. Pro kadeřnické salony se nic nemění, níže připomínáme pravidla.