KADEŘNICKÉ MANIFESTO

Vážení kadeřníci a majitelé kadeřnických salonů,

moc nás těší, že jste zavítali na tuto stránku a že vás zaujala naše společná iniciativa #zasespolu.

Každý z vás je pro své klienty nejen talentovaným umělcem, ale také přítelem i poradcem. Zároveň jste také podnikatelé, kteří ke své práci potřebují především důvěru svých klientů. Jeden bez druhého prostě nemůžeme fungovat. Rok 2020 částečně pozměnil vnímání nás všech, co očekáváme od míst, které pravidelně navštěvujeme, abychom se v nich cítili dobře a především bez obav. At´už se jedná například o restaurace, fitness centra či kadeřnické salony, pocit bezpečí spojený s dodržováním vysokých hygienických standardů se stává novým důležitým kritériem budujícím důvěru a loajalitu zákazníků a také podporujícím jejich chuť se k vám znovu vracet.

Iniciativou #zasespolu jsme vynaložili velké úsilí, aby zákazníci vnímali kadeřnické salony jako bezpečné místo. Pro klidný návrat klientů ke svým kadeřníkům děláme maximum a chceme o to samé poprosit i vás.

Následujte doporučení v Kadeřnickém Manifestu, sdílejte kampaň #zasespolu, označte kampaní svůj salon a dejte svým klientům najevo, že vám na nich a jejich zdraví záleží. Ať jsme brzy a tentokrát i dlouhodobě #zasespolu.

Podívejte se, jaká jsou pravidla Kadeřnického manifesta - klikněte na každé z nich nebo si ho rovnou stáhněte. NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Ministerstvo zdravotnictví dne 5. ledna 2022 vydalo nové mimořádné opatření, které od 17.1.2022 zavádí povinné testování jak zaměstnanců tak OSVČ a to 2x týdně. V případě pozitivního výsledku bude nutné nastoupit karanténu na 5 dní. Bude možné jít také na přesnější PCR test a pokud ten nákazu nepotvrdí, karanténa bude ukončena. Zavádí se i...

Dne 15.12. senát schválil kompenzační bonus. Umožnil jeho souběh s dalšími programy. Návrh dne 17.12. podepsal i prezident. Za měsíce prosinec a leden by si kadeřníci s propadem tržeb o více jak 30 % mohli polepšit o 71 000 Kč. Nyní je čas na podání žádosti za 1. období a to až do 1.3.2022.