Daňové přiznání a daň z příjmů je třeba vyřídit nejpozději do 1.7.2020, jinak hrozí úroky z prodlení již od dubna

01.05.2020

Rychlá zpráva

Kadeřníci, kteří dosud nepodali daňové přiznání a nezaplatili daň, by si měli dát pozor, aby vše vyřídili před 1.7.2020. Pokud to totiž nestihnou, úroky z prodlení se jim nebudou počítat od tohoto dne, ale již od 1.4.2020!

Zároveň stále platí, že od března do srpna nemusíte platit zálohy na zdravotní a sociální pojištění, kdy stát odpustil živnostníkům minimální platby, tj. sociální ve výši 2544 Kč a zdravotní ve výši 2352 Kč. Díky tomu ušetříte cca 30 tisíc Kč. 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.