Nové termíny pro podání daňového přiznání, přehledu sociálního a zdravotního pojištění

15.06.2020

Ministerstvo financí posunulo lhůtu pro podání daňového přiznání na 18.8.2020. Stále však platí naše původní varování - pokud nestihnete podat přiznání a doplatek v tomto novém termínu, sankce se budou počítat již od dubna 2020. 

Dle dostupných informací se bude posouvat rovněž termín pro podání přehledu u sociálního pojištění, a to na termín 15.9.2020. 

Termín pro podání přehledu pro zdravotní pojišťovnu však zůstává zachován - přehled je třeba odevzdat do 3.8.2020NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.