Vláda schválila program Covid 3 a Covid Nájemné

19.05.2020

2 minuty čtení 

Jak jsme psali minulý týden, včera dle našeho očekávání došlo ke schválení programu Covid 3 pro kadeřnické salony zasažené pandemií Covid-19. 

Salony mohou u svých bank (pokud má banka smlouvu s ČMRZB) žádat o poskytnutí úvěru k úhradě provozních výdajů, jako jsou mzdy, nájemné, platby za energie, pořízení zásob, materiálu, přičemž Českomoravská záruční a rozvojová banka poskytuje až 90% jistiny zaručovaného úvěru. Na program Covid 3 je vyhrazeno podstatně více peněz než na předchozí vlny, šanci dosáhnout na úvěr by tak měla být vyšší. 


Covid Nájemné 

Další vítanou formou finanční pomoci pro kadeřnické salony je program Covid Nájemné, který byl včera rovněž schválen. O tomto programu jsme vás již rovněž informovali zde

O podporu na nájmy ve výši 50% za měsíce duben, květen a červen budou moci žádat ty kadeřnické salony, které se se svým pronajímatelem dohodnou na slevě 30% z běžné výše nájemného. 

U žádosti o dotaci budou muset salony předložit doklad o uhrazeném nájmu za leden a únor, doklad potvrzující zaplacení poloviny nájemného a doklad o úhradě DPH ze 70 procent nájemného za období od 1. dubna do dne podání žádosti o poskytnutí podpory.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.