LIVE STREAM: KDO JSEM JÁ? Již tento ČTVRTEK 4.6.2020 od 20:00

03.06.2020

Již zítra se můžete těšit na další ze série business LIVE STREAMŮ, které pořádá Centrum podpory kadeřníků ve spolupráci s L'Oréal.

Po 4 týdenní pauze, kterou jsme si společně dali, abyste se mohli naplno věnovat svým klientům, se vracíme s novým třídílným seriálem ROZVOJOVÝCH  LIVE STREAMŮ

Zítra budeme diskutovat o tématu "KDO JSEM JÁ". Podíváme se, jaké jsou koncepty kadeřnických salonů a pomůžeme vás nasměřovat k objevení toho vašeho.  Společně odhalíme, jací klienti chodí do určitých salonů a proč. Zeptáme se vás také,  jestli se u klientů něco změnilo a co to je - tyto poznatky nám můžete psát již nyní zde dole pod článkem do komentářů. 

Na téma budou diskutovat:
- Ing. Martin Machek, Ph.D - ekonomický expert a konzultant pro business kadeřnických salonů
- Petra Vondráková: National Sales Development Manager L'Oréal
- Adam Ježek, Salon Development Manager L'Oréal

Stream je zdarma a podrobnosti pro přihlášení najdete v události na FACEBOOK SALON EMOTION, kde vás požádáme o kliknutí na tlačítko " ZÚČASTNÍM SE", aby vám FB zaslal upomínku před začátkem.

 Link pro přihlášení přikládáme i zde: https://bit.ly/STREAM_KDO_JSEM_JA 

Seriál bude pokračovat těmito tématy: 
18.6. od 20:00 ZMĚNY V KADEŘNICKÉM SVĚTĚ A JÁ
2.7. od 20:00 MŮJ SALON V DIGITÁLNÍM SVĚTĚ 


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Od čtvrtka 30. září 2021 platí opatření 14601/2021 pro obchody a služby, které jen prodlužuje stávající opatření. Pro kadeřnické salony se nic nemění, níže připomínáme pravidla.

Od 1. srpna bude platit nové opatření pro obchody a služby. Pro kadeřnické salony, jde spíše o drobné úpravy ohledně rozestupů a prokazování zdravotního stavu.