LIVE STREAM: KDO JSEM JÁ? Již tento ČTVRTEK 4.6.2020 od 20:00

03.06.2020

Již zítra se můžete těšit na další ze série business LIVE STREAMŮ, které pořádá Centrum podpory kadeřníků ve spolupráci s L'Oréal.

Po 4 týdenní pauze, kterou jsme si společně dali, abyste se mohli naplno věnovat svým klientům, se vracíme s novým třídílným seriálem ROZVOJOVÝCH  LIVE STREAMŮ

Zítra budeme diskutovat o tématu "KDO JSEM JÁ". Podíváme se, jaké jsou koncepty kadeřnických salonů a pomůžeme vás nasměřovat k objevení toho vašeho.  Společně odhalíme, jací klienti chodí do určitých salonů a proč. Zeptáme se vás také,  jestli se u klientů něco změnilo a co to je - tyto poznatky nám můžete psát již nyní zde dole pod článkem do komentářů. 

Na téma budou diskutovat:
- Ing. Martin Machek, Ph.D - ekonomický expert a konzultant pro business kadeřnických salonů
- Petra Vondráková: National Sales Development Manager L'Oréal
- Adam Ježek, Salon Development Manager L'Oréal

Stream je zdarma a podrobnosti pro přihlášení najdete v události na FACEBOOK SALON EMOTION, kde vás požádáme o kliknutí na tlačítko " ZÚČASTNÍM SE", aby vám FB zaslal upomínku před začátkem.

 Link pro přihlášení přikládáme i zde: https://bit.ly/STREAM_KDO_JSEM_JA 

Seriál bude pokračovat těmito tématy: 
18.6. od 20:00 ZMĚNY V KADEŘNICKÉM SVĚTĚ A JÁ
2.7. od 20:00 MŮJ SALON V DIGITÁLNÍM SVĚTĚ 


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Ministerstvo zdravotnictví dne 5. ledna 2022 vydalo nové mimořádné opatření, které od 17.1.2022 zavádí povinné testování jak zaměstnanců tak OSVČ a to 2x týdně. V případě pozitivního výsledku bude nutné nastoupit karanténu na 5 dní. Bude možné jít také na přesnější PCR test a pokud ten nákazu nepotvrdí, karanténa bude ukončena. Zavádí se i...

Dne 15.12. senát schválil kompenzační bonus. Umožnil jeho souběh s dalšími programy. Návrh dne 17.12. podepsal i prezident. Za měsíce prosinec a leden by si kadeřníci s propadem tržeb o více jak 30 % mohli polepšit o 71 000 Kč. Nyní je čas na podání žádosti za 1. období a to až do 1.3.2022.