Materiály pro váš salón během COVID 

16.10.2020

Připravili jsme pro vás materiály, které vám mohou pomoci s vaším podnikáním v této nelehké době. Stáhněte si informační brožuru s aktuálními nařízeními, vytiskněte si plakáty do výlohy/do salonu nebo si stáhněte digitální kit pro vaše sociální média. 

V brožuře najdete aktuálně platné nařízení, doporučení pro jednotlivé zóny salonu a hygienická doporučení od Světové zdravotnické organizace.

Pomocí plakátů můžete snadno informovat zákazníky o tom, že salon je bezpečným místem a že dodržujete všechna nařízení. Pro všechny provozy platí informační povinnost. 

Komunikujte s vašimi zákazníky na sociálních sítích. Ukažte jim, že máte stále otevřeno a jste tu pro ně. Zároveň ukažte, že salon dodržuje všechna nařízení. Nebojte se přidat i své vlastní fotky, jak to nyní na salonu vypadá. 

Materiály připravila Divize Profesionálních Produktů L'Oréal 

Více si k tomuto tématu můžete poslechnout na Streamu dne 22.10. od 20:00. Odkaz na FB událost: https://fb.me/e/4ZPIx7FBD 
Přihlášení přes tento link: https://bit.ly/CPK_STREAM_COVID_CZ 


Od čtvrtka 30. září 2021 platí opatření 14601/2021 pro obchody a služby, které jen prodlužuje stávající opatření. Pro kadeřnické salony se nic nemění, níže připomínáme pravidla.