Materiály pro váš salón během COVID 

16.10.2020

Připravili jsme pro vás materiály, které vám mohou pomoci s vaším podnikáním v této nelehké době. Stáhněte si informační brožuru s aktuálními nařízeními, vytiskněte si plakáty do výlohy/do salonu nebo si stáhněte digitální kit pro vaše sociální média. 

V brožuře najdete aktuálně platné nařízení, doporučení pro jednotlivé zóny salonu a hygienická doporučení od Světové zdravotnické organizace.

Pomocí plakátů můžete snadno informovat zákazníky o tom, že salon je bezpečným místem a že dodržujete všechna nařízení. Pro všechny provozy platí informační povinnost. 

Komunikujte s vašimi zákazníky na sociálních sítích. Ukažte jim, že máte stále otevřeno a jste tu pro ně. Zároveň ukažte, že salon dodržuje všechna nařízení. Nebojte se přidat i své vlastní fotky, jak to nyní na salonu vypadá. 

Materiály připravila Divize Profesionálních Produktů L'Oréal 

Více si k tomuto tématu můžete poslechnout na Streamu dne 22.10. od 20:00. Odkaz na FB událost: https://fb.me/e/4ZPIx7FBD 
Přihlášení přes tento link: https://bit.ly/CPK_STREAM_COVID_CZ 


Ministerstvo zdravotnictví dne 5. ledna 2022 vydalo nové mimořádné opatření, které od 17.1.2022 zavádí povinné testování jak zaměstnanců tak OSVČ a to 2x týdně. V případě pozitivního výsledku bude nutné nastoupit karanténu na 5 dní. Bude možné jít také na přesnější PCR test a pokud ten nákazu nepotvrdí, karanténa bude ukončena. Zavádí se i...

Dne 15.12. senát schválil kompenzační bonus. Umožnil jeho souběh s dalšími programy. Návrh dne 17.12. podepsal i prezident. Za měsíce prosinec a leden by si kadeřníci s propadem tržeb o více jak 30 % mohli polepšit o 71 000 Kč. Nyní je čas na podání žádosti za 1. období a to až do 1.3.2022.