Materiály pro váš salón během COVID 

16.10.2020

Připravili jsme pro vás materiály, které vám mohou pomoci s vaším podnikáním v této nelehké době. Stáhněte si informační brožuru s aktuálními nařízeními, vytiskněte si plakáty do výlohy/do salonu nebo si stáhněte digitální kit pro vaše sociální média. 

V brožuře najdete aktuálně platné nařízení, doporučení pro jednotlivé zóny salonu a hygienická doporučení od Světové zdravotnické organizace.

Pomocí plakátů můžete snadno informovat zákazníky o tom, že salon je bezpečným místem a že dodržujete všechna nařízení. Pro všechny provozy platí informační povinnost. 

Komunikujte s vašimi zákazníky na sociálních sítích. Ukažte jim, že máte stále otevřeno a jste tu pro ně. Zároveň ukažte, že salon dodržuje všechna nařízení. Nebojte se přidat i své vlastní fotky, jak to nyní na salonu vypadá. 

Materiály připravila Divize Profesionálních Produktů L'Oréal 

Více si k tomuto tématu můžete poslechnout na Streamu dne 22.10. od 20:00. Odkaz na FB událost: https://fb.me/e/4ZPIx7FBD 
Přihlášení přes tento link: https://bit.ly/CPK_STREAM_COVID_CZ 


Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.