Ministerstvo zdravotnictví prodloužilo hygienická pravidla pro kadeřnické salony až do odvolání

20.05.2020

Ministerstvo zdravotnictví včera zveřejnilo mimořádné opatření, které od 25.5. prodlužuje hygienická pravidla pro provoz kadeřnických salonů, o nichž jsme vás podrobně informovali zde a zde až do odvolání. Všechna pravidla, kromě ochranného štítu, který kadeřníci nemusí nosit od úterý 26.5., tak zůstávají v platnosti, dokud Ministerstvo zdravotnictví nerozhodne jinak.    

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.