Program COVID III by měl být spuštěn v pondělí 18.5.

14.05.2020

Dle posledních veřejně dostupných informací by měl být program Covid III, který budou moci majitelé kadeřnických salonů využít pro financování provozních výdajů (mzdy, nájemné, náklady na energie a další provozní položky) se zárukou Českomoravské záruční a rozvojové banky, spuštěn v pondělí 18.5. po jednání vlády. 

Tentokrát budou moci v rámci programu podávat žádosti i pražské salony a úředníci ujišťují, že by se neměla opakovat situace z předchozích vln, kdy docházelo ke zmatkům a vyhrazené peníze byly vyblokovány v řádu minut.

V rámci programu bude totiž na záruky vyčleněno 150 miliard korun, což může následně díky multiplikačnímu efektu vygenerovat provozní úvěry u komerčních bank v objemu až 500 miliard Kč. 

Pokud budete mít o program Covid III zájem, doporučujeme v předstihu kontaktovat vašeho bankéře a projednat s ním možnou formu financování. Přesné podmínky sice ještě nejsou ještě známé, ale Covid III budou administrovat jednotlivé banky a ty budou vždy individuálně posuzovat schopnost splácet poskytnutý úvěr. 

O záruku bude možné žádat až do konce letošního roku a splatnost úvěru by měla být maximálně tři roky.NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.