Salony zůstanou uzavřené do 20.11.2020

02.11.2020

Vláda současně s prodloužením nouzového stavu prodloužila i platnost jednotlivých nařízení, která měla končit 3.11.2020. Pokud jde o kadeřnické salony, ty otevřou nejdříve 21.11.2020 pokud nedojde k opětovnému prodloužení. 

Vláda ve svém rozhodnutí ze dne 30. října 2020 č. 1116  zakazuje maloobchodní prodej a prodej a poskytování služeb v provozovnách s účinností ode dne 4. listopadu 2020 od 00:00 hod. do dne 20. listopadu 2020 do 23:59 hod.  Kadeřnické salony nepatří mezi uvedené výjimky, pokud se jedná o poskytování služeb. 

Pokud salon prodává i kosmetiku, měla by se na ně uplatnit výjimka uvedená v I. 1  mimo d) prodejen hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží. a zákazníci by si tak mohli vlasovou kosmetiku zakoupit. Otázkou  zůstává, zdali je to vůbec ekonomicky výhodné mít standardní otevírací dobu, pokud převážnou většinu produktů si kupují přímo zákazníci salonu na základě doporučení kadeřníka. 

Služby poskytované u zákazníků (např. doma, ve firmě) nejsou obecně zakázány.

Nezapomeňte informovat své zákazníky na sociálních sítích. Můžete si stáhnout i předpřipravené sety na FB nebo IG zde:  

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.