SOUD ZRUŠIL OMEZENÍ OBCHODU A SLUŽEB. MINISTERSTVO MÁ 4 DNY NA NÁPRAVU. 

22.04.2021


Nejvyšší správní soud (NSS) dnes zrušil celé mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které kromě jiného omezuje provoz obchodů, služeb i setkávání lidí. Zásah má několikadenní odklad, vstoupí v platnost čtvrtý den po právní moci soudního rozhodnutí. Ministerstvo tedy může opatření ještě změnit tak, aby odpovídalo nárokům soudu.

ZDROJ:ČT24


Nouzový stav skončil v neděli 11.4.2021 o půlnoci a společně s ním došlo i ke změně protiepidemických opatření.  Vláda na jednání v pondělí 6. dubna 2021 schválila sérii mimořádných opatření, kterými Ministerstvo zdravotnictví zavedlo protiepidemická opatření na základě pandemického zákona. 

Kadeřnické salony by měly být v první vlně dalšího uvolňování, nebude to ovšem dříve než 26.dubna, jak uvedl ministr Průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Měl by se také upravit dosavadní protiepidemický systém (PES) popřípadě nahrazen novými pravidly. Pokud se salony otevřou bude záležet na vývoji pandemických ukazatelů.

ZDROJ: ČTKNEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.