VSTUP DO SALONŮ BEZ OMEZENÍ

10.02.2022

Hygienická pravidla

V současné době neplatí žádná speciální omezení. Nadále však dbejte na pravidelnou hygienu rukou a dodržování doporučených rozestupů 1,5 m. Nezapomínejte také na povinnosti nosit ochranu nosu a úst (respirátor FFP2, KN95). 

Pravidla pro služby péče o tělo

Kromě výše uvedených, obecných hygienických pravidel, již neplatí v provozovnách holičství, kadeřnictví, pedikúry, manikúry, kosmetických, masérských a obdobných regeneračních nebo rekondičních služeb a tetovacích salonech navíc žádná další hygienická pravidla v podobě prokazování O-N.

Otevírací doba není omezena. Otevřeno mohou mít i v neděli a svátky (s výjimkou vybraných státních svátků, kde platí zákaz ze zákona). 

Testování kadeřníků

Povinnost testovat se nadále platí a to do 18. února včetně. Do té doby je nutné vést evidenci a a zároveň můžete žádat o proplacení testů. Více ohledně testování a proplácení jsme psali ZDE

Komunikujte změny svému okolí

Velmi doporučujeme tyto změny komunikovat svému okolí a zákazníkům a to prostřednictvím sociálních sítích, informacích na vašich webových stránkách nebo i ve výloze salonu. Využít k tomu můžete digitální kit pro IG a FB, který jsme pro vás připravili stejně tak jako A4 vývěsku do výlohy. 

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Už teď určitě odměňujete vaše klienty. Někdo skvělou kávou, drobným dárkem k narozeninám nebo při větší útratě a nebo květinou k MDŽ...

Čas v karanténě běží, spousta klientek už ze zoufalství kvůli svým vlasům šilhá po drogerii....a netrpělivě vyhlíží znovuotevření kadeřnických salonů a návštěvu svého oblíbeného kadeřníka.