DIGITALIZUJEME SALON S GOOGLE

26.10.2020

V době, kdy bohužel nemůžete být ve svých salonech a dělat to, co nejvíce milujete se nabízí otázka, jak efektivně využít "volný" čas. Samozřejmě odpočinek a pohyb na čerstvém vzduchu je samozřejmostí. Pro ty z vás, kteří chtějí využít volný čas pro rozvoj svého salonu, jsme dali dohromady informace a online kurzy, které vám pomohou digitalizovat váš salon. 

Díky digitalizaci vašeho salonu budete nejen schopni lépe komunikovat se svými zákazníky ale i efektivněji řídit svůj business. Na stránkách Google pro malé a střední firmy najdete všechno pod jednou střechou. Navíc jsme pro vás připravili i návody upravené speciálně pro kadeřnické salony. Vybrali jsme pro vás ten nejdůležitější obsah. Pojďme na to. 

Jak pomoci zákazníkům vás najít online - MOJE FIRMA NA GOOGLE

V prvním videu od Google objevíte základy digitálního marketingu. Dozvíte se, jaké jsou klíčové digitální kanály, které jsou k dispozici pro online marketing. Proč je také důležité věnovat dostatek času identifikaci cílové skupiny v rámci tvorby digitálního marketingového plánu a jak být vidět online. 

Zároveň vám přidáváme další video od Salon Emotion, kde se dozvíte vše o tom, jak dostat váš salon do vyhledávání Google a to s konkrétními náhledy. Shlédnout ZDARMA ho můžete zde, nebo klikněte na obrázek níže. Zabere vám jen 14 minut a video se vám otevře na nové stránce L'Oréal Proshop.   

Pokud se potřebujete k jednotlivým krokům vrátit, můžete si ZDARMA stáhnout návod, kde se krok za krokem dozvíte, co a jak nastavit. 

Díky službě Moje firma na Googlu můžete zviditelnit svůj podnik ve Vyhledávání a na Mapách Google. Tím svým zákazníkům umožníte, aby vás jednoduše našli a dozvěděli se o novinkách ve vaší firmě.

Pokud budete mít dotazy, jak vám může Google Moje firma pomoci, přečtěte si velmi dobře zpracované nejčastěji kladené otázky.


Google Weby - Vytvořte si první web zdarma prostřednictvím Googlu

Pokud vaše firma ještě nemá webovou stránku, využijte nástroj Webová stránka od Googlu k vytvoření online platformy pro váš byznys. Tam budete moci oslovit nové zákazníky a rozvíjet své podnikání.

Pokud vaše firma již web má, otestujte svou stránku a získejte přehled doporučení pro rychlejší a uživatelsky přívětivější online prezentaci.    

Další užitečné zdroje - online kurzy ZDARMA

  • Základy digitálního marketingu

Navštivte Digitální garáž a naučte se s námi základy digitálního marketingu na online kurzu. Získejte nové dovednosti a navíc i certifikát. Celkem vás čeká 26 modulů a 40 hodin materiálů. Výhodou je, že si můžete vybrat jen to téma, které vás zajímá, například: Inzerujeme ve vyhledání. Odkaz na kurz s certifikací najdete ZDE. 


  • Rozvíjejte podnikatelské nápady  

Zúčastněte se bezplatných workshopů New Generation of Founders a rozvíjejte své podnikatelské nápady! Naučíte se metodu Design Thinking. Potkáte online nové lidi s různými zkušenostmi a zájmy. Projdete všemi kroky designu, s malým teoretickým základem a spoustou praktických cvičení. Registrovat se na půldenní workshop zdarma můžete na těchto stránkách .


Na závěr ještě přikládáme link na náš článek z první vlny Jak využít čas, kdy nemůžete pracovat?

Společně to zvládneme! 


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zapojte se do POČÍTACÍ VÝZVY CPK a uvidíte, že získat základní ukazatele o svém podnikání není zas tak složité! Že nemáte počítačový program? Nevadí! Půjdeme na to velmi jednoduše! Tento nápad se totiž zrodil na společném streamu s vámi - kadeřníky a je navržený tak, aby se mohl zúčastnit každý, kdo má zájem začít pracovat s čísly.

Jednou z formou pomoci uprchlíkům z Ukrajiny může být nabídnutí pracovního místa. Mezi uprchlíky jsou hlavně ženy, pro které je na prvním místě starost o děti a střechu nad hlavou. Přesto některé už nyní hledají práci. Níže přinášíme důležité informace pro zaměstnavatele z řad kadeřnických salonů z oficiálních stránek MPSV.

Čtete si recenze uživatelů, když si chcete koupit nový fén nebo strojek? Ano? Pak věřte, že to tak dělá většina lidí, která se potřebuje ujistit o svém rozhodnutí. A pro zákazníky, kteří hodlají svěřit své vlasy do rukou nového kadeřníka to platí dvojnásob. Jak zjistit jestli váš salon platí za skvělé místo relaxace nebo je vyhlášený úžasnými...