Využijte uvolněný čas k digitalizaci vašeho salonu s Google

26.10.2020

V době, kdy bohužel nemůžete být ve svých salonech a dělat to, co nejvíce milujete se nabízí otázka, jak efektivně využít "volný" čas. Samozřejmě odpočinek a pohyb na čerstvém vzduchu je samozřejmostí. Pro ty z vás, kteří chtějí využít volný čas pro rozvoj svého salonu, jsme dali dohromady informace a online kurzy, které vám pomohou digitalizovat váš salon. 

Díky digitalizaci vašeho salonu budete nejen schopni lépe komunikovat se svými zákazníky ale i efektivněji řídit svůj business. Na stránkách Google pro malé a střední firmy najdete všechno pod jednou střechou. Navíc jsme pro vás připravili i návody upravené speciálně pro kadeřnické salony. Vybrali jsme pro vás ten nejdůležitější obsah. Pojďme na to. 

Jak pomoci zákazníkům vás najít online - MOJE FIRMA NA GOOGLE

V prvním videu od Google objevíte základy digitálního marketingu. Dozvíte se, jaké jsou klíčové digitální kanály, které jsou k dispozici pro online marketing. Proč je také důležité věnovat dostatek času identifikaci cílové skupiny v rámci tvorby digitálního marketingového plánu a jak být vidět online. 

Zároveň vám přidáváme další video od Salon Emotion, kde se dozvíte vše o tom, jak dostat váš salon do vyhledávání Google a to s konkrétními náhledy. Shlédnout ZDARMA ho můžete zde, nebo klikněte na obrázek níže. Zabere vám jen 14 minut a video se vám otevře na nové stránce L'Oréal Proshop.   

Pokud se potřebujete k jednotlivým krokům vrátit, můžete si ZDARMA stáhnout návod, kde se krok za krokem dozvíte, co a jak nastavit. 

Díky službě Moje firma na Googlu můžete zviditelnit svůj podnik ve Vyhledávání a na Mapách Google. Tím svým zákazníkům umožníte, aby vás jednoduše našli a dozvěděli se o novinkách ve vaší firmě.

Pokud budete mít dotazy, jak vám může Google Moje firma pomoci, přečtěte si velmi dobře zpracované nejčastěji kladené otázky.


Google Weby - Vytvořte si první web zdarma prostřednictvím Googlu

Pokud vaše firma ještě nemá webovou stránku, využijte nástroj Webová stránka od Googlu k vytvoření online platformy pro váš byznys. Tam budete moci oslovit nové zákazníky a rozvíjet své podnikání.

Pokud vaše firma již web má, otestujte svou stránku a získejte přehled doporučení pro rychlejší a uživatelsky přívětivější online prezentaci.    

Další užitečné zdroje - online kurzy ZDARMA

  • Základy digitálního marketingu

Navštivte Digitální garáž a naučte se s námi základy digitálního marketingu na online kurzu. Získejte nové dovednosti a navíc i certifikát. Celkem vás čeká 26 modulů a 40 hodin materiálů. Výhodou je, že si můžete vybrat jen to téma, které vás zajímá, například: Inzerujeme ve vyhledání. Odkaz na kurz s certifikací najdete ZDE. 


  • Rozvíjejte podnikatelské nápady  

Zúčastněte se bezplatných workshopů New Generation of Founders a rozvíjejte své podnikatelské nápady! Naučíte se metodu Design Thinking. Potkáte online nové lidi s různými zkušenostmi a zájmy. Projdete všemi kroky designu, s malým teoretickým základem a spoustou praktických cvičení. Registrovat se na půldenní workshop zdarma můžete na těchto stránkách .


Na závěr ještě přikládáme link na náš článek z první vlny Jak využít čas, kdy nemůžete pracovat?

Společně to zvládneme! 


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.