AKTUALIZOVÁNO: Žádosti v programu Covid - Nájemné je možné podávat od 26.6.

27.06.2020

Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejnilo na svých stránkách detailní informace o žádostech v programu Covid - Nájemné. Mrkněte na krátké úvodní video, které vám vysvětlí, jaká pravidla se pro poskytnutí dotace musí dodržet.

Žádosti je možné podávat od 26. června 2020, 9:00 hodin do 30. září 2020, 23:59 hod on-line prostřednictvím informačního systému zpřístupněného z https://najemne.mpo.cz.

Mezi klíčové podmínky programu patří zejména:

  • Poskytnutí slevy pronajímatelem alespoň ve výši 30 % rozhodného nájemného
  • Uhrazení alespoň 50 % rozhodného nájemného žadatelem o podporu před podáním žádosti. Došlo-li k odložení plateb nájemného žadatelem o podporu na základě zák. č. 210/2020 Sb., nebo dohodou mezi žadatelem o podporu a pronajímatelem, považuje se podmínka za splněnou, dojde-li k uhrazení alespoň 50 % rozhodného nájemného žadatelem o podporu nejpozději den před podáním žádosti o poskytnutí podpory.
  • Výše podpory poté činí činí 50 % rozhodného nájemného.

Web podnikatel.cz poté ve své analýze přináší další užitečné informace, které vám před případným podáním žádosti doporučujeme prostudovat. 


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Zajímá vás, jak na online marketing, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo na kolik přijde dobře udělaná reklama? Pak čtěte dál nebo se rovnou podívejte se na stream ZDE, kam si Adam Ježek pozval zástupce digitálních agentur. Pro ně je online marketing denním chlebem, tak jako...

Zajímá vás, jak na digitální marketing v kadeřnictví, aby vám přilákal nové zákazníky? Kolik by to vlastně stálo, kdyby se vám o sítě staral někdo jiný nebo kolik stojí reklama? O těchto otázkách si budeme povídat s lidmi přímo z agentur, pro které je digitální marketing denním chlebem tak jako pro vás kadeřničina.