Záruční program Covid Praha pro pražské salony s vyřízeným úvěrem, žádost v úterý 21.4. v 8:00

20.04.2020

AKTUALIZOVÁNO 21.4. 12:00 

"Vážení podnikatelé, kapacita programu COVID Praha byla po deseti minutách zcela vyčerpaná, a proto jsme ukončili příjem žádostí do tohoto programu."(ČMZRB)

Pražské salony budou moci od zítřka od 8:00 zažádat v rámci programu Covid Praha o záruku Českomoravské záruční a rozvojové banky. Salony budou moci získat záruku až do výše 80% jistiny komerčního úvěru do výše úvěru 15 milionů korun, včetně tří let ručení a příspěvku na úhradu úroků až do výše jeden milion korun.

Program je určen pro financování nákladů na nájemné, energie, mzdy a další provozní výdaje.

Podmínkou je ovšem již vyřízený úvěr od některé ze spolupracujících komerčních bank, což může být pro řadu pražských salonů velký problém. Pokud však již vyřízený úvěr máte, doporučuji hned v úterý v osm ráno žádost podat. V programu je totiž vyčleněno pouze 600 milionů korun a lze očekávat, že se tato částka vyčerpá v řádu hodin po spuštění.

Žádost můžete podat zde

Hodně štěstí!

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Milí kadeřníci a majitelé kadeřnických salonů, jsme moc rádi, že Centrum Podpory Kadeřníků se stalo součástí Iniciativy #zasespolu a proto bychom vám ji rádi představili. Věříme, že po shlédnutí videa nám dáte za pravdu.