OSVČ

V této sekci najdete informace pro kadeřníky, kteří pracují jako OSVČ. Pod každým článkem na konci stránky najdete možnost zanechat váš komentář nebo možnost sdílet článek se svými kolegy na FB.

 

Milí kadeřníci a majitelé kadeřnických salonů, jsme moc rádi, že Centrum Podpory Kadeřníků se stalo součástí Iniciativy #zasespolu a proto bychom vám ji rádi představili. Věříme, že po shlédnutí videa nám dáte za pravdu.

Čas v karanténě běží, spousta klientek už ze zoufalství kvůli svým vlasům šilhá po drogerii....a netrpělivě vyhlíží znovuotevření kadeřnických salonů a návštěvu svého oblíbeného kadeřníka.

Vláda současně s prodloužením nouzového stavu prodloužila i platnost jednotlivých nařízení, která měla končit 3.11.2020. Pokud jde o kadeřnické salony, ty otevřou nejdříve 21.11.2020 pokud nedojde k opětovnému prodloužení.

V době, kdy bohužel nemůžete být ve svých salonech a dělat to, co nejvíce milujete se nabízí otázka, jak efektivně využít "volný" čas. Samozřejmě odpočinek a pohyb na čerstvém vzduchu je samozřejmostí. Pro ty z vás, kteří chtějí využít volný čas pro rozvoj svého salonu, jsme dali dohromady informace a online kurzy, které vám pomohou digitalizovat...

Pokud chcete udělat maximum proto, aby vám zákazníci v dnešní době nerušili termíny, je potřeba být proaktivní. Samozřejmě nedokážete ovlivnit, pokud někdo musí zůstat kvůli karanténě doma, ale můžete působit na ty, kteří mají možná jen obavu a strach, což je přirozené.