ZAMĚSTNAVATELÉ

V této sekci najdete informace pro majitele salonů, kteří mají zaměstnance. Pod každým článkem na konci stránky najdete možnost zanechat váš komentář nebo možnost sdílet článek se svými kolegy na FB.

Na základě vašich častých dotazů přinášíme aktuální přehled opatření a finanční pomoci v roce 2021.

Milí kadeřníci a majitelé kadeřnických salonů, jsme moc rádi, že Centrum Podpory Kadeřníků se stalo součástí Iniciativy #zasespolu a proto bychom vám ji rádi představili. Věříme, že po shlédnutí videa nám dáte za pravdu.

Vláda v pátek 16.10. na svém zasedání schválila odklad všech čtyř fází elektronické evidence tržeb až do 1.1.2023. Kadeřnické salony tak nebudou muset evidovat tržby ani za služby, ani za prodej, pokud se jich tato povinnost již týkala. V evidenci je možné i nadále možné pokračovat dobrovolně.

Minulý čtvrtek proběhl první ze série rozvojových STREAMŮ pro kadeřnické salony se 3 a více zaměstnanci na téma team management a řízení týmu. Pokud jste ho nestihli, přinášíme shrnutí těch nejzajímavějších poznatků, o kterých diskutovali Martin Machek a Petra Vondráková.

Kadeřníci nebudou muset od úterý nosit dvojitou ochranu obličeje, mohou odložit štít. Na tiskové konferenci po dnešním zasedání vlády to oznámil ministr zdravotnictví Vojtěch. Měli by ale alespoň každé dvě hodiny měnit roušku. Odložení štítu se podle Vojtěcha týká i kosmetiček a masérů, pro které dosud platilo stejné nařízení.