ZAMĚSTNAVATELÉ

V této sekci najdete informace pro majitele salonů, kteří mají zaměstnance. Pod každým článkem na konci stránky najdete možnost zanechat váš komentář nebo možnost sdílet článek se svými kolegy na FB.

Být v dnešní době úspěšným kadeřníkem - majitelem salonu znamená být člověkem mnoha profesí. Nejen že musíte skvěle ovládat, to co milujete nejvíce - své kadeřnické umění, ale také se musíte pouštět do rozhodnutí v oblastech vedení vašeho podnikání, které pro většinu už nejsou tak "sexy". A proto je dobré mít se na koho obrátit pro radu nebo...

Milí kadeřníci a majitelé kadeřnických salonů, jsme moc rádi, že Centrum Podpory Kadeřníků se stalo součástí Iniciativy #zasespolu a proto bychom vám ji rádi představili. Věříme, že po shlédnutí videa nám dáte za pravdu.

Vláda v pátek 16.10. na svém zasedání schválila odklad všech čtyř fází elektronické evidence tržeb až do 1.1.2023. Kadeřnické salony tak nebudou muset evidovat tržby ani za služby, ani za prodej, pokud se jich tato povinnost již týkala. V evidenci je možné i nadále možné pokračovat dobrovolně.

Minulý čtvrtek proběhl první ze série rozvojových STREAMŮ pro kadeřnické salony se 3 a více zaměstnanci na téma team management a řízení týmu. Pokud jste ho nestihli, přinášíme shrnutí těch nejzajímavějších poznatků, o kterých diskutovali Martin Machek a Petra Vondráková.